ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗς HERBALIFE

Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

v
Unregistered

22-11-2012 06:08 PM
Ξερει μηπως κανεις αν τα προιοντα αδυνατισματος της herbalife ειναι καλα?Μπορει καποιος να μας πει αν τα εχει δοκιμασει και αν ξερει αν οντως ειναι φυτικα.....
Σύναψη του μηνύματος στην απάντηση
Μάριοςv
Administrator

Εκτός Σύνδεσης
Φήμη: 2
22-11-2012 06:10 PM
Εχω άτομο πολύ δικό μου που έχει ασχοληθεί στο παρελθόν και να μπορούσε να μας πει..
Θα αφήσω όμως σε πρώτη φάση τα μέλη που έχουν γραφτεί στο φόρουμ και ασχολούνται, να μας πουν σχετικά.
Smile
Κατερίναv
Member

Εκτός Σύνδεσης
Φήμη: 6
22-11-2012 06:19 PM
Καλό θα είναι να μας πει κάποιος που τα έχει δοκιμάσει ο ίδιος ή έχει συγκεκριμένες πληροφορίες που μπορούν να αποδειχτούν.
v
Unregistered

22-11-2012 09:14 PM
Με το «καλά» εννοείς αποτελεσματικά? (Μάλλον)

Εάν τα χρησιμοποιήσεις σωστά όπως σου έχουν συστήσει ναι θα έχεις
αποτέλεσμα.

Είναι για αδυνάτισμα? ΟΧΙ.

Ούτε την όρεξη σου κόβουν, ούτε το λίπος «καίνε». Σε βοήθα να διαχειριστείς το βάρος
σου, μέσα στα πλαίσια ενός υγιεινού τρόπου ζωής και δραστηριότητας.

Έτσι και αλλιώς από είδα σε post
σου έχεις ξεκινήσει προσπάθεια με κάποιο διαιτολόγο . Οι συμβουλές θα σου φανούν
παρά πολύ χρήσιμες για να πετύχεις τον σκοπό σου. Μην ψάχνεις να κάνεις παράλληλα
πράγματα.
v
Unregistered

22-11-2012 09:34 PM
(22-11-2012 09:14 PM)tasos30fullou Έγραψε:  Με το «καλά» εννοείς αποτελεσματικά? (Μάλλον)

αποτέλεσμα.

Ούτε την όρεξη σου κόβουν, ούτε το λίπος «καίνε». Σε βοήθα να διαχειριστείς το βάρος

σου έχεις ξεκινήσει προσπάθεια με κάποιο διαιτολόγο . Οι συμβουλές θα σου φανούν
παρά πολύ χρήσιμες για να πετύχεις τον σκοπό σου. Μην ψάχνεις να κάνεις παράλληλα
πράγματα.
Nαι εννοω αν τα εχει δοκιμασει κανεις και ειναι αποτελεσματικα(αδυνατιζουν?,δινουν ενεργεια οπως λενε?, σε κρατανε χορτατο?) και αν ειναι 100% φυτικα οπως λενε
Εγω προσωπικα παρολο που ακολουθω την διατροφη που εχω γραψει θελω καμια φορα κατι να μου δινει ενεργεια, να μην εχω λιγουρες, να με καλυπτει πληρως δλδ. Και αυτο λενε οτι το πετυχαινει το ροφημα πρωτεινης Formulla 1.....Το παιρνει και η Δουκισσα Νομικου(και οχι μονο) για πρωινο και ετσι εχει ενεργεια ολη τη μερα και δεν την πιανουν και λιγουρες.....γιαυτο το θελω.....Μονο για πρωινο.....
v
Unregistered

22-11-2012 09:48 PM
(22-11-2012 09:34 PM)marouli66 Έγραψε:  
(22-11-2012 09:14 PM)tasos30fullou Έγραψε:  Με το «καλά» εννοείς αποτελεσματικά? (Μάλλον)

αποτέλεσμα.

πράγματα.
Nαι εννοω αν τα εχει δοκιμασει κανεις και ειναι αποτελεσματικα(αδυνατιζουν?,δινουν ενεργεια οπως λενε?, σε κρατανε χορτατο?) και αν ειναι 100% φυτικα οπως λενε
Εγω προσωπικα παρολο που ακολουθω την διατροφη που εχω γραψει θελω καμια φορα κατι να μου δινει ενεργεια, να μην εχω λιγουρες, να με καλυπτει πληρως δλδ. Και αυτο λενε οτι το πετυχαινει το ροφημα πρωτεινης Formulla 1.....Το παιρνει και η Δουκισσα Νομικου(και οχι μονο) για πρωινο και ετσι εχει ενεργεια ολη τη μερα και δεν την πιανουν και λιγουρες.....γιαυτο το θελω.....Μονο για πρωινο.....

-Τα έχουν δοκιμάσει ανά τον κόσμο πάρα πολλοί και πέτυχαν
τον στόχο τους.

-Εάν δεν έχεις το αίσθημα της πεινάς , ναι έχεις ενεργεία. Από
τι είναι κατασκευασμένα ξέρει μονό η εταιρία που τα κατασκευάζει και μπορείς να
πάρεις έγκυρες πληροφορίες μονό από εκεί. Είναι από πρωτεΐνη μη μεταλλαγμένης σόγιας.

- Εάν με το πρόγραμμα που ακόλουθης δεν χορταίνεις , έχεις ατονία
και λιγούρες πρέπει να το συζητήσεις άμεσα με τον διαιτολόγο που επέλεξες και
να βρεις άμεσα λύση για να έχεις και τα αποτελέσματα που επιθυμείς.

- Τι κάνει η Δούκισσα Νομικού στο τραπέζι της δεν ξέρω.

- Το μονό για πρωινό συζήτησε το με τον διαιτολόγο σου, πως μπορεί
να το εντάξει μέσα στο πρόγραμμα διατροφής σου.

Μην ξεχνάς το εξής. Ότι προσθετό βάλεις στην καθημερινή σου διατροφή
έχει θερμίδες που δεν τις έχει υπολογίσει ο διαιτολόγος σου. Εάν κάνεις του κεφαλιού
σου και παίρνεις ρόφημα πρωτεΐνης για πρωινό, κάποια μπάρα δημητριακών για snak, να και κουλουράκι με
τον καφέ…..μετά δεν θα φταίει ο διαιτολόγος σου ή η οποία εταιρεία έχεις πάρει
το προϊόν της.
v
Unregistered

23-11-2012 01:51 PM
Συμφωνώ. Μια κίνηση την κάθε φορά, ώστε να ξέρεις τι σε βοήθησε και τι όχι.
Μην τα μπερδεύεις όλα μαζι.
v
Unregistered

23-11-2012 02:20 PM
Ναι εχετε δίκιο θα συνεχίσω την διατροφή που κάνω μα ουτως ή άλλως δεν μου στερεί κάτι και είναι και εύκολη
v
Unregistered

23-11-2012 02:25 PM
(23-11-2012 02:20 PM)marouli66 Έγραψε:  Ναι εχετε δίκιο θα συνεχίσω την διατροφή που κάνω μα ουτως ή άλλως δεν μου στερεί κάτι και είναι και εύκολη
Ναι μωρέ Μαρουλάκι. Πήγαινε το λίγο έτσι και μετά βλέποντας και κάνοντας. ε;
v
Unregistered

23-11-2012 02:30 PM
Εάν κανείς ημερησία καταγραφή , θα έχεις μια καλύτερη άποψη
τι σε βοήθα περισσότερο και τι λιγότερο.

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter Technorati Linkedin Digg MySpace Delicious

Μετάβαση στη συζήτηση:

Επικοινωνία | Diaita.net.gr | Απλή (Αρχείο) Κατάσταση | Συνδικάτο RSS | Επιστροφή στο Περιεχόμενο | Επιστροφή στην κορυφή Με τη δύναμη MyBB, © 2002-2014 MyBB Group.
Tema MyCleanBlue creado por Abdón de SoporteMyBB.